O nas

 

Mobilrent – samochody do wynajęcia bez pośredników

Stworzyliśmy naszą platformę dla osób prywatnych, by umożliwić im wynajem swoich samochodów bez pomocy pośredników.Celem naszego serwisu jest połączenie osób, które szukają auta pod wynajem z ludźmi, którzy chcą użyczyć swój samochód.

 

Z nami poczuj się bezpiecznie

Dodając ofertę wynajmu swojego samochodu możesz czuć się bezpiecznie. Wynajem samochodu odbywa się za pobraniem kaucji oraz za pośrednictwem umowy najmu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, oraz o samochody właścicieli, dlatego dodatkowa gwarancja w formie umowy, jest dla nas sprawą priorytetową i jak najbardziej wymagalną.

 

Wynajem krótko i długoterminowy

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego nie narzucamy im minimalnych limitów czasu wynajmu. U nas można wypożyczyć auto w trybie krótkoterminowym (nawet na godzinę) lub długoterminowym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze ich wymagania. Jednocześnie staramy się pomóc w znalezieniu dla nich odpowiedniej oferty.

 

Jak zarejestrować swój samochód

Rejestracja zgłoszenia samochodu pod wynajem jest bardzo prosta i odbywa się na stronach naszego serwisu. Wystarczy uzupełnić formularz, który wymaga podania informacji dotyczących:
•    Marki pojazdu;
•    Model pojazdu;
•    Typ pojazdu;
•    Numer tablicy rejestracyjnej;
•    Numer VIN;
•    Rocznik;
•    Adres miejsca zaparkowania samochodu.

Samochody zgłaszane przez właścicieli oczekują na akceptację zamieszczenia ich oferty na stronach platformy. Dopiero po otrzymaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, ich oferty są widoczne na stronie i pokazują się w wynikach wyszukiwania.

Korzystając z naszego serwisu można zyskać pewność, że wynajęte auto będzie ubezpieczone, historia samochodu sprawdzona przez specjalistów a to wszystko w cenach na każdą kieszeń.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu oraz życzymy szerokości na trasach.