Mobilrent samochody do wynajęcia bez pośredników

Na stronach naszego serwisu można znaleźć wiele ciekawych propozycji najmu aut. Właściciele określają sami warunki wynajmu, co ułatwia relacje na drodze najemca – wynajmujący. Dzięki naszej platformie można wynająć auto bez korzystania z pomocy pośredników.

 

Na czym polega działanie serwisu?

Nasz serwis ma charakter ogólnopolski, dlatego można znaleźć tutaj oferty wynajmu samochodów z całego kraju. Rolą platformy jest działanie w dwie strony – przynoszenie korzyści klientom oraz osobom wynajmującym.

 

Posiadasz auto, które chcesz wynająć?

Aby rozpocząć wynajem samochodu wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

1 krok – Zaloguj się na stronach naszego serwisu. Rejestracja jest darmowa. Dodatkowo, jeśli posiadasz konto na serwisach takich jak Google+ lub Facebook, możesz się zalogować za ich pośrednictwem.

2 krok – Dodaj swoje auto do oferty wynajmu. Wystarczy kliknąć w zakładkę „dodaj swój samochód”. Wypełnienie formularza zajmuje nie dłużej niż 10 minut. W formularzu należy podać aktualne informacje dotyczące samochodu oraz adres, pod którym znajduje się auto.

3 krok – Wyajem samochodu jest możliwy po weryfikacji zgłoszenia pod względem poprawności.

4 krok –Po pojawieniu się auta w serwisie, możesz już zacząć zarabiać na swoim samochodzie.

 

Chcesz wynająć auto, ale nie wiesz, gdzie szukać?

Za pośrednictwem bardzo prostej wyszukiwarki możesz odnaleźć oferty wynajmu samochodów nawet w Twoim mieście. Wystarczy wpisać lokalizację, która cię interesuje lub dogodny termin. Dzięki temu w prosty sposób odnajdziesz ofertę dla siebie zaledwie w kilka sekund.

 

Samochody do wynajęcia bez pośredników posiadają coraz większa liczbę zwolenników. Jest to dużo prostsza metoda wypożyczenia pojazdu. Dodatkowo na stronach serwisu mobilrent najem aut bez pośredników jest bardzo bezpieczny. Nasz serwis sprawdza każde zgłoszone auto, zanim znajdzie się na stronach platformy.